Painshield - אודות

 יש שאלה ? אנחנו פה
 
 מוצרים

דף  קטגורית מוצרים
 
 מה זה פיינשילד ?
 
מה זה Painshield?
 
  מטפל בסוגי כאב
 
  עדויות מטופלים | וידאו
 
  שאלות ותשובות
 
  הוראות שימוש
 
  תקנים בארץ ובעולם
 
  המלצות של רופאים
 
 
 כתבו עלינו בעיתון   
  לכתבה בידיעות אחרונות לחצו כאן
 
iPhone Supported
 
 

 

פיינשילד - ™PainShield לטיפול יעיל בכאבים ופצעים ללא תרופות וללא תופעות לוואי

טכנולוגית פיינשילד - ™PainShield  מהווה טיפול פורץ דרך וחדשני בכאב ופגיעות ממקור אורתופדי, נוירולוגי, סוכרתי, כאבי הנובעים מדלקות, התכווצויות שרירים וכאבים ממקור בלתי ידוע באמצעות אולטרסאונד בעוצמה נמוכה ומאוד יעילה.

 
טכנולוגית פיינשילד - ™PainShield פותח על ידי חברת ננויברוניקס בישראל והינה ייחודית בדרך השימוש בגלי האולטרסאונד. בניסויים שנערכו עם המכשיר נמצא כי הוא בטיחותי לשימוש וקיבל אישורים מטעם משרד הבריאות הישראלי וגופים רגולטורים באירופה (CE) ובארצות הברית (FDA). עד כה, סייע המכשיר לחולים בהפחתה והתמודדות עם כאב וטיפול בפציעות ופגיעות שונות.
  
 פיינשילד - ™PainShied  הינו מכשיר המייצר גלי אולטרסאונד - גלים על-קוליים -  אשר מועברים לאזור הטיפול.  גלי אולטרסאונד אלו מופקים בעזרת מדבקה והינם בעוצמה נמוכה המאפשרת טיפול ממושך שאינו מפריע לפעילות היום יומית של המטופל כמו כן ניתן לתפעול בזמן המנוחה והשינה. 

טריגימינל נארולוגיה  -(TN)  Neuralgia Trigeminal

סקירה
טריגימינל נארולוגיה  - Neuralgia Trigeminal או  טיק Douloureux  היא הפרעה של מערכת העצבים המשפיעה על העצב המשולש בפנים, העצב המעביר מידע חושי מאזורי הפנים למוח. מצב זה גורם לכאב עז ודקירות באזורי הפנים.
 
תסמינים
טריגימינל נארולוגיה  -  מאופיין בכאבי פנים חוזרות ונשנות, דקירות עצביות מצמררות הקשורות לעצב המשולש בפנים (TN) נחשבות לתחושות כואבות ביותר בחוויה האנושית.
 
טריג'ימינל נארולוגיה עלול להשפיע על מצב הרוח, השינה, הבריאות הכללית, איכות החיים ועל העבודה  עד למצב של חוסר יכולת תפקוד בחיי היום יום.
 

טריגימינל נארולוגיה  מתרחשת באזור הפיצול של העצב המשולש בפנים ומתאפיין בהתקפה פתאומית של כאב חד ומייסר.
 
המחלה מתחלקת ל -  2 קטגוריות משנה - TN1 ו -  TN2 – עם תסמינים ברורים.

המחלה  יכולה להופיע בכל גיל אך היא שכיחה בעיקר לאחר גיל 50 עם שיעור שכיחות גבוהה יותר אצל נשים מאשר גברים ומאובחן קלינית לפי טבעו של הכאב.
 
TN1 נגרם לרוב על ידי דחיסה של כלי הדם בשורש העצב המשולש   ובמקרים     נדירים העצב נדחס על ידי גידול, מפרצת, מום או בשינויים בחיבור העורק והווריד בגלל דחיסה של העצב עלולה להיווצר פריקת מתח עצבי והכאבים דומים  ומזכירים כאבי שיניים.
 
TN2 מאופיין בתחושת צריבה ופעימות וכאב עמום כרוני  TN2 יכול לנבוע ממקורות שונים, כולל: מומים מבניים, כגון גידולים תהליך דלקתי, טרשת נפוצה, הרפס ועוד.. לא תמיד ניתן לראות סימנים בצילומי הדמיה ומסיבה זו, הבדיקה הקלינית היא קריטית בקביעת הגישה הטובה ביותר לטיפול.

חשוב שכאבי טריג'ימינל וסוגים אחרים של כאבי פנים על בסיס נירולוגי יטופלו על ידי רופאים נוירוכירוגיים בהתייעצות עם רופאים נוירולוגים.


טיפולים נפוצים ושיכוך כאבים

הטיפול נע בין טיפול תרופתי ועד לצורך בניתוח ולפני בחירת סוג הטיפול חשוב לאבחן ולהבדיל את הטריגימינל נארולוגיה מסוגים אחרים של כאבי פנים שלחלקם מאפיינים קליניים של טריגימינל נארולוגיה.
 
אפשרויות הטיפול

טיפול תרופתיים שמטרתם חסום או לדכא את העצב הכואב  ולעיתים חשים הקלה בכאב הראשוני תוך ימים עד שבועות, אך ההשפעה התרופתית  עשויה להתפוגג והכאב חוזר.
 
מינון מצטבר של טיפול תרופתי עלול לגרום לתופעות לוואי שעלולות להרתיע חולים להמשיך הטיפול בתרופות.
 
טיפולים פולשניים כגון זריקות וניתוחים שרופאים עשויים להמליץ עליהם.
טיפולים שמרניים מקומיים  בעזרת אולטרה סאונד בעצימות נמוכה על מקום הכאב בעזרת מכשיר פיינשילד – ללא תופעות לוואי ידועות.


שיכוך כאבים באמצעות גלי אולטרה סאונד בעוצמה נמוכה וללא תופעות לוואי
 

קיים טיפול חדשני של גלי אולטרה סאונד בעוצמה נמוכה באמצעות מכשיר הפיינשילד ה-™PainShield  אשר מכשיר ה - פיינשילד הינו מכשיר המיועד להפחתת כאב הנובע מפגיעה עצבית, הטיפול החדשני בכאב ופגיעות ממקור אורתופדי, נוירולוגי, סוכרתי ואחר.. נמצא כי ה - פיינשילד יעיל לטיפול ב - Trigeminal Neuralgia וכאבים נוירופטיים . המכשיר מייצר גלי אולטרסאונד  - על-קוליים - אשר מועברים לאזור הכאב וגלים אלו מופקים בעזרת מדבקה בעוצמה נמוכה המאפשר טיפול ממושך שאינו מפריע לפעילות היום יומית של המטופל.
 


פיינשילד - ™PainShied  פותח במיוחד לטיפול בכאבים ופצעים כרוניים.
 

כל המידע והתכנים באתר הם להעשרת הידע של הקוראים בלבד ואינם מהווים בשום אופן המלצות לטיפולים רפואיים כלשהם או תחליף להתייעצות עם רופאים מומחים.

למידע נוסף והזמנות:
שלמה ברגר - טלפון: 03-9794712 נייד: 050-6867777 או מלאו טופס דרך האתר.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...